به شرکت معماری خوش آمدید.​​​​​​​

آرزوی ما  آرامش شماست

شرکت معماری یک شرکت خدمات ساخت و ساز بین المللی مستقر در آمریکای شمالی است و سازنده پیشرو در بخش های مختلف بازار است. این شرکت به خاطر انجام پروژه های بزرگ ، پیچیده ، تقویت نوآوری ، پذیرش فن آوری های نوظهور ، و ایجاد تغییر در مشتریان ، کارمندان و جامعه خود به رسمیت شناخته است.

ما 10 میلیارد دلار ساخت و ساز در 1500 پروژه هر سال را به اتمام می رسانیم. شرکت معماری دسترسی و پشتیبانی یک شرکت محلی را با ثبات بی سابقه ای به مشتریان ارائه می دهد.

از زمان تأسیس ما در سال 1981 ، ما از یک سازمان منطقه ای به حضور چند جانبه و ملی در صنعت با دفتر مرکزی در نیویورک و دفاتر منطقه ای در میامی ، واشنگتن دی سی و لس آنجلس در حال رشد هستیم. ریشه ما در ساخت و ساز ، املاک و مستغلات ، سرمایه گذاری و مدیریت توسعه استوار است. نمونه کارها ما شامل کار در صنایع است. منحصر به فرد بودن ما از فهمیدن مالکیت ، توسعه دهنده و سازنده ناشی می شود - تریفیکا که در سبد اصلی خصوصیات تجاری ، شرکتی و مسکونی معتبر مشهود است.

چرا ما

ما درخواستها و تماسهای تلفنی را 24 ساعته می پذیریم تا بتوانید هر مشکلی را حل کنید. تیم اورژانس ما در محل شما خواهد بود.
همیشه در دسترس
ما از محبوب ترین خدمات و خدمات فصلی تخفیف می دهیم ، بنابراین قطعاً می توانید بدون تأخیر هرگونه کمک دریافت کنید.
بهترین پیشنهادات
قیمت های ما برای همه افراد مناسب و مناسب است. ما سیستم تخفیف انعطاف پذیر را ارائه می دهیم تا بتوانید از هرگونه خدمات مورد نیاز خود استفاده کنید
قیمت های حقوقی
همه اعضای تیم ما ، مأمورین دارای مهارت بالا ، تحصیل کرده و ماهر هستند. همه آنها طبق آخرین فن آوری ها آموزش می گیرند.
نمایندگی های معتبر

تیم ما

نفر اول

مهندس

او یک مهندس عمران و محیط زیست است و دارای 15 سال سابقه مشاوره در زمینه مهندسی و مدیریت ساخت و ساز است.

نفر دوم

ناظر ارشد

او یک مهندس ناظر ارشد محیط زیست است و دارای 10 سال سابقه مشاوره در زمینه مهندسی و مدیریت ساخت و ساز است.

نفر سوم

پیمانکار ساختمانی

این آقا بر ساخت خانه های منفرد و پروژه های مسکن چند واحدی که توسط سازه در سراسر جهان انجام شده نظارت دارد.

نفر چهارم

بنای سنگ کار

متخصص در ساخت و تعمیر سازه های آجری و سنگی است که نقش اساسی در ساخت هر ساختمان دارد.

مشاغل

01

به منظور در نظر گرفتن اشتغال در سازه ، متقاضیان باید کلیه حداقل شرایط مورد نیاز مربوط به آموزش / آموزش ، گواهینامه و تجربه را داشته باشند.

02

در صورت مناسب بودن ، اداره منابع انسانی نامه انتصاب را به نامزد تهیه و صادر می كند. پس از اینکه نامزد پیشنهاد را پذیرفت ، اقدامات بیشتری در جهت برآورده کردن مقررات قانونی انجام می شود.

03

ما برای اولین بار در هفته اول اشتغال ، برنامه ای را برای همه کارمندان جدید خود انجام می دهیم. این ترکیبی از اطلاعات عمومی در مورد شرکت و همچنین مشخصات مربوط به نقش شغلی کارمندان است.

همکاران ما